Бетмен Видгет

2013/01/01
Програм Виџети сат батерија Блуетоотх ваифаи

опис:


Бетмен Елемент - лепа сат додатак, мерач батерије у стилу Бетмена, поред постоје мале додаци тоггле Блуетоотх, ваифаи обоје.

Верзија: 1.2
Платформа: Андроид 1.6 +
Довнлоад:
реклама:
Оцените игру:
рејтинг:4 (гласова:3)
српски